Naša veterinárna klinika funguje od roku 2004 pod vedením MVDr. Tomáša Scheera, ku ktorému sa v roku 2011 pridala MVDr. Dorota Markovičová. O rok neskôr sme sa presťahovali z Vrútok do nových a väčších priestorov v Priekope, najmä pre skvalitnenie poskytovaných služieb. Nová klinika disponuje bezbariérovým vstupom a piatimi parkovacími miestami pre klientov. Každý rok modernizujeme vybavenie, navštevujeme vzdelávacie semináre a workshopy, aby nami poskytnutá veterinárna činnosť bola na čo najvyššej úrovni.
 
Základnou myšlienkou nami poskytovaných služieb je byť pre Vás ,,rodinnými lekármi". Spolupracovať s Vami na starostlivosti o Vašich rodinných miláčikov od šteniatka až po starobu. Nielen vakcinovať raz ročne, ale poradiť pri výbere vhodného psíka či iného domáceho zvieratka, čo sa náročnosti o jeho životné potreby týka, poradenstvo ohľadom výživy, preventívnych zákrokov ako sú odčervenia, vakcinácia ale aj preventívne kastrácie (naša klinika podporuje skorú kastráciu sučiek t.j. pred 1. háraním, čím sa markantne zníži riziko vzniku nádorov mliečnej žľazy a samozrejme sa úplne vylúči možnosť vzniku život ohrozujúcej pyometry - hnisavého zápalu maternice). A v prípade zdravotných problémov, Vám poskytnúť nadštandardné služby. Každý jeden pacient je osobitý a najlepšieho ho pozná práve majiteľ, spolupráca s Vami je preto nevyhnutná a diskusia je základným predpokladom úspešnej terapie.
 
Našou prioritou je pomoc chorému zvieraťu a keďže je terapia pre niektorých klientov finančne náročná, umožňujeme im, aby svoje účty vyplácali na splátky. U nás sa vždy platí, až po ukončení terapie. Vrámci našej humánnej politiky Vám vždy vrátime peniaze za nepoužité lieky a krmivo, keďže nie vždy sú naši pacienti ochotní podrobiť sa terapii a diéte.